صفحه خانگی arrow گالری عکس arrow گالری عکس ماشین arrow مجلل‌ترین خودروی شاسی‌بلند جهان آمد!

مجلل‌ترین خودروی شاسی‌بلند جهان آمد!

پرتال ابرومه بخش گالری عکس آکاایران قسمت گالری عکس ماشین- مجلل‌ترین خودروی شاسی‌بلند جهان آمد!

گالری عکس ماشین-مجلل‌ترین خودروی شاسی‌بلند جهان آمد!


 آکاایران به نقل از مدآنلاین : لندرور به‌تازگی با همکاری شرکت اسلحه‌سازی بریتانیایی «هلند اند هلند»، یکی از لوکس‌ترین خودروهای SUV تاریخ را خلق کرده است. این خودرو که در اصل یک لندرور رنجرور اتوبیوگرافی LWB است برای اشراف متمولی که در فکر شکار هستند، طراحی و ساخته شده است.

طراحی خارجی نسبت به نسخه استاندارد اتوبیوگرافی، تغییر خاصی را نشان نمی‌دهد. فضای داخلی دل‌باز و وسیع و اشرافی است. فاصله بین دو محور 18.5 سانتیمتر افزوده شده و صندلی‌های عقب با زاویه 17 درجه بهترین و راحت‌ترین فرم را ایجاد کرده‌اند. اما در اینجا چیزی بیش از نیاز هم به‌کار گرفته شده است. روکش‌های چرمی بسیار گران‌قیمت که به طور انحصاری توسط کمپانی Holland&Holland استفاده می‌شوند، چوب گردوی که از منابع جنگل‌های پایدار فرانسه استحصال می‌شوند و جلایی منحصر به فرد دارند، تزئینات فلزی قلم‌زنی شده با دست و منقش به نشان Holland&Holland و از این قبیل را تنها اشراف می‌توانند طالب باشند.

 

روشنایی داخل اتاق و میزهای جمع شونده الکتریکی و صندلی‌های VIP همراه با ماساژور و کنترل‌های الکتریکی تنها گوشه‌ای از امکانات پرشمار این خودرو است. در صندوق عقب هم یک محفظه کشویی با روکش چرم و آلکانترا به چشم می‌خورد که به طور ویژه برای قرارگیری سلاح و تفنگ‌های شکاری است.

دست خریداران برای انتخاب پیشرانه باز است و مثل سایر مدل‌ها می‌توانند در این زمینه، آزادانه از موتورهای شش سیلندر دیزلی تا 8 سیلندر بنزینی سوپرشارژر را انتخاب کنند.
 

رنجروور «هلند اند هلند» با قیمت پایه 287 هزار دلار و در شمار سالانه تنها 40 دستگاه و برای سه سال تولید خواهد شد. بدین ترتیب این خودرو تبدیل به گران‌ترین و لوکس‌ترین خودروی SUV تولیدی جهان می‌شود. شاید 120 خریدار مرفه و بی‌درد این چنین خودرویی بتوانند منتظر شاسی‌بلند بنتلی یا رولز رویس هم بمانند و شاید هم همه این خودروها را خریداری کنند!
 
 
 
 

 


برچسب ها:
مدآنلاین
.
دکوراسیون
.
پوشاک
.
جواهرات
.
خانه
.مروری برگذشته