صفحه خانگی arrow گالری عکس arrow گالری عکس ماشین arrow راهنمای خرید خودرو: تندر90 بخریم یا ریو ؟

راهنمای خرید خودرو: تندر90 بخریم یا ریو ؟

پرتال ابرومه بخش گالری عکس آکاایران قسمت گالری عکس ماشین- راهنمای خرید خودرو: تندر90 بخریم یا ریو ؟

هفت صبح: تندر 90 و ریو باتوجه به نزدیکی قیمت شان جزو انتخاب های مطلوب برای خرید خودروی زیر 16 میلیون تومان هستند. این دو گزینه جدا از تشابه قیمتی، شباهت های دیگری هم با یکدیگر دارند که آنها را می توان در مصرف سوخت کم، شتاب بالا و سواری راحت خلاصه کرد. در هر صورت هرکدام نسبت به یکدیگر نقاط ضعف و قوتی دارند که شناخت آنها در انتخاب درست بسیار موثر است.

,راهنمای خرید خودرو: تندر90 بخریم یا ریو ؟ تندر 90,قیمت تندر 90,ریو,عکس ماشین،گالری عکس ماشین، تصاویر ماشین، تصویر ماشین های گران، عکس خودرو، عکس اتومبیل

راهنمای خرید خودرو: تندر90 بخریم یا ریو ؟

گالری عکس ماشین-راهنمای خرید خودرو: تندر90 بخریم یا ریو ؟وضعیت رانندگی: ریو به دلیل ارتفاع کمتر پیچ ها را بهتر پشت سر می گذارد. ولی تندر 90 به دلیل ارتفاع زیاد حس واژگونی را منتقل می کند این در حالی است که در مسیرهای ناهموار داستان به گونه دیگری است؛ این خودرو به دلیل جلوبندی بسیار خوب و ارتفاع زیاد از مسیرهای ناهموار و جاده های خاکی عبور کرده اما ریو باتوجه به ارتفاع کم و جلوبندی نه چندان قوی قادر به رقابت با تندر 90 نخواهد بود اما فرمان ریو نرم تر است. ترمزها هم در ریو آنقدرها قوی نبوده ولی در تندر 90 به لطف سیستم ABS ترمزهای مطمئن همیشه در خدمت شما هستند. در مورد دید راننده هم باید گفت که ریو از دید خوبی برخوردار است و برای طی کردن مسیر در دنده عقب دچار مشکل نخواهد بود؛ این درحالی است که تندر 90 دید عقب بسیار ضعیفی دارد که هر راننده باتجربه ای را نیز دچار مشکل خواهد کرد.

,راهنمای خرید خودرو: تندر90 بخریم یا ریو ؟ تندر 90,قیمت تندر 90,ریو,عکس ماشین،گالری عکس ماشین، تصاویر ماشین، تصویر ماشین های گران، عکس خودرو، عکس اتومبیل

راهنمای خرید خودرو: تندر90 بخریم یا ریو ؟تقابل فنی: ریو از موتوری 1/5 لیتری 16 سوپاپ نیرو می گیرد که این موتور قادر است 97 اسب بخار قدرت تولید کند از سوی دیگر تندر 90 با موتوری 1/6 لیتری 16 سوپاپ توانایی تولید 105 اسب بخار قدرت را دارد. هر دو خودرو از شتاب اولیه خوبی برخوردارند اما این تندر 90 است که در شتاب صفر تا 100 ریو را پشت سر می گذارد این در حالی است که رسیدن به سرعت 200 کیلومتر در ساعت برای ریو کار ساده ای بوده اما تندر 90 در مدت زمان طولانی به این سرعت دست خواهد یافت. گیربکس هر دو خودرو هم پنج سرعته دستی است که عملکرد خوبی دارد.

وضعیت قطعات: تندر 90 و ریو هر دو خودروهای کم استهلاک و باکیفیتی هستند اما در مدت زمان طولانی ریو نیاز به تعمیرات کمتری دارد و با مشکلات کمتری رو به رو خواهد شد اما به رسم فرانسوی بودن تندر 90 بعد از یک سال مشکلات خاصی برای آن به وجود خواهد آمد که رفع آنها مستلزم هزینه های زیادی است. ضمن آنکه قطعات تندر 90 در بازار زیاد نیست و قیمت آن هم به مراتب بالاتر از ریو است. در کل صاحبان ریو دغدغه کمتری دارند.

نتیجه: برای انتخاب اگر به دنبال خودرویی نرم تر و راحت برای رانندگی شهری و جاده ای هستید، ریو گزینه مناسبی است این درحالی است که تندر 90 بیشتر نیازهای خانوادگی شما را برآورده خواهد کرد. به هر حال با خرید هرکدام از این خودروها شما به جیب خود آسیب نمی رسانید و هر روز مجبور نیستید در تعمیرگاه ها سرگردان باشید.

ریو

+ طراحی بهتر کابین، ظاهر عامه پسند و دید خوب راننده

- نبود ایربگ

قیمت: 14/2 میلیون

تندر90 E2

+ شتاب بیشتر، کابین جادار و جلوبندی خوب

- طراحی ظاهری

قیمت: 15/6 میلیون

برچسب ها:
قیمت تندر 90
.
ریو
.
قیمت ریو
.
خرید خودرو
.
مصرف سوخت
.مروری برگذشته