صفحه خانگی arrow خنده دار طنز خنده بازار arrow جالب انگیز arrow اقدام عجیب در مبارزه با سرطان سینه+عکس

اقدام عجیب در مبارزه با سرطان سینه+عکس

پرتال ابرومه بخش خنده دار طنز خنده بازار قسمت جالب انگیز- اقدام عجیب در مبارزه با سرطان سینه+عکس
ایسنا: یک زن اهل شمال ایالت پنسیلوانیای آمریکا برای تامین هزینه‌ درمان بیماری سرطان سینه خود، اقدام به رنگ‌آمیزی و فروش توالت‌های فرنگی بنفش رنگ کرده است.

«ربکا زابو سیلفیس» در تلاش برای تامین هزینه‌های سرطان خود، با کمک دو پسرش این کار را انجام می‌دهد. او این اقدام را «دفع سرطان» نامیده و به همین خاطر از توالت فرنگی بعنوان نمادی برای مقابله با این سرطان استفاده کرده است.

وی یک توالت بنفش رنگ را بهمراه یک یادداشت در باغچه یا زمین چمن جلوی خانه‌ای که انتخاب کرده، رها می‌کند و منتظر می‌ماند تا صاحبخانه آن را پیدا کند. در این یادداشت نوشته شده است که یابنده می‌تواند 10 دلار بپردازد تا این توالت از آنجا برده شود یا 20 دلار بپردازد تا این توالت برای یکی از دوستانش ارسال شود. همچنین با پرداخت 30 دلار به یابنده تضمین داده می‌شود که ضمن ارسال این توالت فرنگی به یکی از دوستان وی، دیگر آن‌ را در باغچه منزل خود مشاهده نخواهد کرد.

براساس این گزارش، دو توالت فرنگی بنفش رنگی که به همین منظور استفاده شده‌اند تاکنون 18 مقصد را طی کرده‌اند و درآمدی حدود 400 دلار عاید این زن شده است. این زن مدعی است این ایده را از اینترنت گرفته است.

,اقدام عجیب در مبارزه با سرطان سینه+عکس سرطان سینه,عکس,عجایب,جالب انگیز

اقدام عجیب در مبارزه با سرطان سینهعکس

جالب انگیز-اقدام عجیب در مبارزه با سرطان سینه+عکسبرچسب ها:
عکس
.
عجایب
.مروری برگذشته